Kariera

Obecnie poszukujemy:

Asystenta/-ki ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów na stoisku handlowym,
  • dbanie o estetykę miejsca sprzedaży,
  • obsługa kasy fiskalnej, komputera i terminalu płatniczego,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję asortymentu sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży odzieży,
  • komunikatywności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • umiejętność obsługi klienta detalicznego,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • zainteresowanie historią Polski.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • jasne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenie wdrażające do pracy.
  • kartę Multisport
  • pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (swojego życiorysu) na adres e-mail: praca (at) surgepolonia.pl.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."

In­for­mu­je­my, że skon­tak­tu­je­my się tyl­ko z wy­bra­ny­mi Kan­dy­da­ta­mi.

Zamknij
pixel